See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania i wsparcia technicznego zintegrowanego systemu QUORUM
Beschreibung: Usługa utrzymania i wsparcia technicznego posiadanego Zintegrowanego systemu informatycznego QUORUM spółki QNT Systemy Informatyczne Sp. z o.o. dla KG OHP i 27 jednostek organizacyjnych w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027 r. Usługą objęty jest system składający się z 12 modułów: Budżet, F-K, Kadry, Płace, Środki trwałe, Kasa, ZP, Magazyn, AZF, ARP, Faktury, eIK, PPK. W ramach usługi realizowane są usługi polegające na usuwaniu błędów (do których należą: Błędy krytyczne, Błędy poważne, Błędy niskiej kategorii), zapewnieniu dostępności Systemu oraz prawidłowe jego funkcjonowanie, reagowanie na problemy wynikłe z pracy systemu, dostosowaniu systemu do zmieniających się uwarunkowań legislacyjnych oraz udzielaniu bieżącej pomocy telefonicznej dotyczącej eksploatacji systemu. Ponad to przedmiotem zamówienia objęta jest usługa udostepnienia Zamawiającemu abonamentu na moduły do których Zamawiający nie posiada licencji wieczystej tj. moduły QDeklaracje (na okres 24 miesięcy) oraz QJPK (na okres 12 miesięcy).
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Usługa utrzymania i wsparcia technicznego posiadanego Zintegrowanego systemu informatycznego QUORUM spółki QNT Systemy Informatyczne Sp. z o.o. dla KG OHP i 27 jednostek organizacyjnych w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027 r. Usługą objęty jest system składający się z 12 modułów: Budżet, F-K, Kadry, Płace, Środki trwałe, Kasa, ZP, Magazyn, AZF, ARP, Faktury, eIK, PPK. W ramach usługi realizowane są usługi polegające na usuwaniu błędów (do których należą: Błędy krytyczne, Błędy poważne, Błędy niskiej kategorii), zapewnieniu dostępności Systemu oraz prawidłowe jego funkcjonowanie, reagowanie na problemy wynikłe z pracy systemu, dostosowaniu systemu do zmieniających się uwarunkowań legislacyjnych oraz udzielaniu bieżącej pomocy telefonicznej dotyczącej eksploatacji systemu. Ponad to przedmiotem zamówienia objęta jest usługa udostepnienia Zamawiającemu abonamentu na moduły do których Zamawiający nie posiada licencji wieczystej tj, moduły QDeklaracje ( na okres 24 miesięcy) oraz QJPK ( na okres 12 miesięcy).
Interne Kennung: 7/B/KGOHP/2025/ZRB