814102-2025 - Wettbewerb
Polen – Kartografiedienste – „Dostosowanie bazy danych ewidencji gruntów i budynków do obowiązującego modelu pojęciowego”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostosowanie bazy danych ewidencji gruntów i budynków do obowiązującego modelu pojęciowego”
Beschreibung„Dostosowanie bazy danych ewidencji gruntów i budynków do obowiązującego modelu pojęciowego” w ramach realizacji projektu pn. „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Chrzanowskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku A do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. „Dostosowanie bazy danych ewidencji gruntów i budynków do obowiązującego modelu pojęciowego” w ramach realizacji projektu pn. „Cyfrowe rozwiązania dla geodezji Powiatu Chrzanowskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 CPV: 71354000-4 – Usługi sporządzania map. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zwany również: „Warunkami Technicznymi”) stanowi załącznik A do SWZ – plik w formie PDF.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak