See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup bonów świątecznych ze środków ZFŚS dla pracowników IPN
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup bonów świątecznych ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (ZFŚS) dla pracowników Instytutu Pamięci Narodowej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej w skrócie SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 629281-2025
Interne Kennung: BAG-98/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199750 Kupons
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup bonów świątecznych ze środków ZFŚS dla pracowników IPN.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z treścią art. 441 Pzp, polegającego na zwiększeniu liczby bonów o 253 sztuki, co nie będzie stanowiło zmiany umowy. Szczegółowe zasady realizacji prawa opcji określają Załącznik nr 2 i 3 do SWZ.