81417-2025 - Ergebnis
Polen – Schlammbeseitigung – Przetarg nieograniczony na usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 10 000 Mg (z podziałem na IV części)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzetarg nieograniczony na usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 10 000 Mg (z podziałem na IV części)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05. Część I: 2 500 Mg, Część II: 2 500 Mg Część III: 2 500 Mg, Część IV: 2 500 Mg.
Vorherige Bekanntmachung469888-2024
Interne Kennung18/TO/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZe względu na ograniczoną ilość znaków szczegółowe informacje zawarte są w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513600 Schlammbeseitigung
5. Los
LosLOT-0004
TitelCzęść IV OSADY
BeschreibungPrzetarg nieograniczony na usługę odbioru z przetwarzaniem odwodnionych komunalnych osadów ściekowych o kodzie 19 08 05 w ilości 2 500 Mg -CZĘŚĆ IV
Interne KennungCzęść IV OSADY
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513700 Schlammtransport
Menge2 500 Tonnen