See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en schoonmaak kantoorgebouw
Beschreibung: Toelichting: Maatschappij Linkerscheldeoever (hierna MLSO), opdrachtgevende overheid, wenst een schoonmaakfirma aan te stellen voor haar kantoorgebouw te 9120 Kallo. De opdracht behelst het reinigen en schoonmaken van het kantoorgebouw van Maatschappij Linkerscheldeoever (een gerenoveerd gebouw met nieuw bijgebouw) - zie technische bepalingen. De opdracht heeft een looptijd van 18 maanden en kan 1 keer stilzwijgend verlengd worden. Verlenging 1 “Onderhoud en schoonmaak kantoorgebouw” De opdracht behelst het reinigen en schoonmaken van het kantoorgebouw van Maatschappij Linkerscheldeoever- zie technische bepalingen. De eventuele verlenging heeft op haar beurt ook een looptijd van 18 maanden, en vat aan nadat de looptijd van de basisopdracht afgelopen is.
Interne Kennung: 2025-04
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2025-04 - 1
Beschreibung: Voorwerp van deze diensten: Onderhoud en schoonmaak kantoorgebouw. Toelichting: Maatschappij Linkerscheldeoever (hierna MLSO), opdrachtgevende overheid, wenst een schoonmaakfirma aan te stellen voor haar kantoorgebouw te 9120 Kallo. De opdracht behelst het reinigen en schoonmaken van het kantoorgebouw van Maatschappij Linkerscheldeoever (een gerenoveerd gebouw met nieuw bijgebouw) - zie technische bepalingen. De opdracht heeft een looptijd van 18 maanden en kan 1 keer stilzwijgend verlengd worden. Verlenging 1 “Onderhoud en schoonmaak kantoorgebouw” De opdracht behelst het reinigen en schoonmaken van het kantoorgebouw van Maatschappij Linkerscheldeoever- zie technische bepalingen. De eventuele verlenging heeft op haar beurt ook een looptijd van 18 maanden, en vat aan nadat de looptijd van de basisopdracht afgelopen is.
Interne Kennung: 1