2. Verfahren
Verfahren
Titel: HOV Station Beverwijk
Beschreibung: a) Het realiseren van een vrijliggende busbaan Wijckerpoort tussen de Velsertraverse en het Stationsplein (busstation), inclusief aanpassing Emplacementsweg tot aan de Halve Maan, twee nieuwe bushaltes voor Velsen-Noord en een fietsenstalling bij de nieuwe bushaltes; b) Het realiseren van een vrijliggende busbaan Wijckermolen tussen het Stationsplein (busstation) en de Wijckermolen achter het stationsgebouw langs, inclusief aanpassing van de bestaande fietsstalling van NS Stations; c) Het realiseren van een nieuwe fiets- en voetgangersverbinding tussen de woonwijk Velsen-Noord en station Beverwijk onder de Velsertraverse, inclusief de ontsluiting verplaatste bushaltes en verwijderen/aanpassen bestaande voet-fietsonderdoorgang onder het spoorviaduct; d) Het aanpassen van de Velsertraverse (N197) voor de aansluiting van de busbaan Wijckerpoort, inclusief realisatie van een centraal geregelde aansturing (koppelen) van de VRI’s van deze nieuwe aansluiting, de kruising op-/afritten A22 en d 1
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: -
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45221243 Bau von Fußgängertunnels
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: a) Het realiseren van een vrijliggende busbaan Wijckerpoort tussen de Velsertraverse en het Stationsplein (busstation), inclusief aanpassing Emplacementsweg tot aan de Halve Maan, twee nieuwe bushaltes voor Velsen-Noord en een fietsenstalling bij de nieuwe bushaltes; b) Het realiseren van een vrijliggende busbaan Wijckermolen tussen het Stationsplein (busstation) en de Wijckermolen achter het stationsgebouw langs, inclusief aanpassing van de bestaande fietsstalling van NS Stations; c) Het realiseren van een nieuwe fiets- en voetgangersverbinding tussen de woonwijk Velsen-Noord en station Beverwijk onder de Velsertraverse, inclusief de ontsluiting verplaatste bushaltes en verwijderen/aanpassen bestaande voet-fietsonderdoorgang onder het spoorviaduct; d) Het aanpassen van de Velsertraverse (N197) voor de aansluiting van de busbaan Wijckerpoort, inclusief realisatie van een centraal geregelde aansturing (koppelen) van de VRI’s van deze nieuwe aansluiting, de kruising op-/afritten A22 en de kruising Wijckerstraatweg/Velserweg. 1
Interne Kennung: 1