See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BAI.272.107.2025_dostawa maszyny do drukowania etykiet.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa maszyny do drukowania etykiet. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do niniejszego zaproszenia (Opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo - cenowy stanowiący integralną część oferty). Jeśli gdziekolwiek w zaproszeniu do negocjacji następuje wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę to dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym i uznaje się, że takiemu odniesieniu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. Równoważne rozwiązanie powinno mieć parametry nie gorsze niż te określone w karcie technicznej/deklaracji właściwości użytkowych produktu wskazanego w niniejszym zaproszeniu. Jeśli gdziekolwiek w zaproszeniu znajduje się odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, to dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym i uznaje się, że takiemu odniesieniu towarzyszą wyrazy „lub równoważny”. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostałyby znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, charakteryzujące określone produkty lub usługi, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważny”. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywane przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego na poziomie nie niższym niż wskazane w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: BA.I.272.107.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30174000 Etikettdruckmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa maszyny do drukowania etykiet. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 8 do niniejszego zaproszenia (Opis przedmiotu zamówienia - formularz asortymentowo - cenowy stanowiący integralną część oferty).
Interne Kennung: BAI.272.107.2025 dostawa maszyny do drukowania etykiet.