2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud mechanische riolering gemeente Duiven en gemeente Westervoort
Beschreibung: Onderhoud mechanische riolering gemeente Duiven en gemeente Westervoort
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhoud mechanische riolering gemeente Duiven
Beschreibung: Onderhoud mechanische riolering binnen de gemeente Duiven.
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoud mechanische riolering gemeente Westervoort
Beschreibung: Onderhoud mechanische riolering gemeente Westervoort
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De inhoud en duur van de opdracht/overeenkomst kan, in overleg met opdrachtnemer, worden gewijzigd in verband met een mogelijke herindeling tijdens de looptijd. Ook kan dit een reden zijn om de opdracht/overeenkomst niet te verlengen. Op moment van aanbesteden zijn er nog geen concrete besluiten maar wel eerste stappen gezet naar een mogelijke herindeling/fusie van enkele buurgemeenten.