2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie gminy Ślesin
Beschreibung: Realizacja zadania pn.: „Instalacja systemów odnawialnych źródeł energii na terenie gminy Ślesin”. Całość zadania (rodzaj zamówienia: dostawy), tj. zakresu rzeczowego realizowanego na terenie gminy Ślesin, obejmuje prace, które realizowane będą w formule zaprojektuj i wybuduj, związane z: - opracowaniem kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowej, obejmującej wszelkie prace określone w programie funkcjonalno-użytkowym (PFU), - wykonaniem instalacji fotowoltaicznej lub instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii, - modernizacją systemu grzewczego, polegającą na zmianie wykorzystywanego obecnie źródła ciepła w systemie grzewczym i przygotowania ciepłej wody użytkowej na instalację pomp ciepła z wymiennikiem gruntowym lub typu powietrze-woda, - wykonaniem prac dodatkowych, określonych PFU oraz wynikłych w trakcie prowadzonych prac projektowych. Zamówienie obejmuje: a) instalacje fotowoltaiczne i instalacje fotowoltaiczne wraz z magazynem energii Lp. Wyszczególnienie Ilość Moc (kWp/kWe) 1. Instalacje fotowoltaiczne dla budynków mieszkalnych, w tym: 176,00 1512,48 1.1. - na dachach budynków 106,00 891,48 1.2. - na gruncie 70,00 621,00 3. Magazyny energii elektrycznej 149,00 935,00 b) pompy ciepła Lp. Wyszczególnienie Ilość Moc (kWp/kWe) 1. Instalacje pomp ciepła, w tym: 105,00 1066,00 1.1. - typu powietrze-woda 73,00 730,00 1.2. - z wymiennikiem gruntowym 32,00 336,00 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres prac, opis wymagań Zamawiającego określony został w: 1) Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU), 2) Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) w skład której wchodzą między innymi: wykaz prac dla danej nieruchomości (Zał. nr 3 do SWZ) i Projektowane postanowienia umowy oraz ewentualne wyjaśnienia do SWZ, 3) oferta Wykonawcy wraz z formularzem cenowym, które stanowią integralną część umowy. Wykonawca uznaje, że przekazane przez Zamawiającego dokumenty są wystarczające do opracowania kompletnej dokumentacji projektowej.
Interne Kennung: BZP.271.3.PN.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 44112000 Diverse Bauwerke, 44112410 Dachgerüste, 45000000 Bauarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 42511110 Wärmepumpen, 44112000 Diverse Bauwerke, 44112410 Dachgerüste, 45000000 Bauarbeiten, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen