814310-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Zamówienie wspólne na świadczenie usług fizycznej ochrony osób i mienia na rzecz wybranych jednostek Województwa Dolnośląskiego, grupa zakupowa GZO7
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZamówienie wspólne na świadczenie usług fizycznej ochrony osób i mienia na rzecz wybranych jednostek Województwa Dolnośląskiego, grupa zakupowa GZO7
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług fizycznej ochrony osób i mienia na rzecz wybranych jednostek Województwa Dolnośląskiego, z podziałem na 8 zadań: Zadanie nr 1: Usługa ochrony osób i mienia dla Agencji Rozwoju Regionalnego „ARLEG” S.A. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy (dalej IPU), stanowiące załącznik nr 7.1 do niniejszej SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ). Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU. Zadanie nr 2: Usługa ochrony osób i mienia dla Województwa Dolnośląskiego, Biura Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.2 do niniejszej SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówienia. Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU. Zadanie nr 3: Usługa ochrony osób i mienia dla Dolnośląskiej Biblioteki Publicznej im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.3 do niniejszej SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówienia. Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU. Zadanie nr 4: Usługa ochrony osób i mienia dla Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 13 dla uczniów niewidomych i słabowidzących oraz z innymi niepełnosprawnościami im. Marii Grzegorzewskiej we Wrocławiu. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.4 do niniejszej SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówienia. Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU. Zadanie nr 5: Usługa ochrony osób i mienia dla Dolnośląskiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.5 do niniejszej SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówienia. Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU. Zadanie nr 6: Usługa ochrony osób i mienia dla Dolnośląskie Centrum Medyczne "DOLMED" S.A. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.6 do niniejszej SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówieni. Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU. Zadanie nr 7: Usługa ochrony osób i mienia dla Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.7 do niniejszej SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówieni. Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU. Zadanie nr 8: Usługa ochrony osób i mienia dla Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.8 do niniejszej SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówieni. Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU. Zadanie nr 2 jest współfinansowane ze środków Pomocy Technicznej FEDS – EFRR w ramach Priorytetów Pomocy Technicznej programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027. 2. Z Wykonawcą/ami, któremu/ym udzielone zostanie zamówienie Zamawiający zawrze umowę/y. 3. W niniejszym postępowaniu Zamawiający określa wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, natomiast nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp. 4. Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie zadania lub na wybraną liczbę zadań.
Vorherige Bekanntmachung718589-2025
Interne KennungDOK-IZ-II.272.81.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 360 pkt 3 ustawy Pzp Przy udzielaniu zamówienia na usługi społeczne o wartości równej lub przekraczającej progi unijne Zmawiający może nie stosować przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania ofert
Zentrale Elemente des Verfahrensart. 139 ustawy Pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa ochrony osób i mienia dla Agencji Rozwoju Regionalnego „ARLEG” S.A.
BeschreibungUsługa ochrony osób i mienia dla Agencji Rozwoju Regionalnego „ARLEG” S.A. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.1 do SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ). Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU.
Interne KennungDOK-IZ-II.272.81.2025 - zadanie nr 1
LosLOT-0005
TitelUsługa ochrony osób i mienia dla Dolnośląskiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy
BeschreibungUsługa ochrony osób i mienia dla Dolnośląskiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy. Szczegółowy zakres i sposób realizacji zamówienia określają Istotne Postanowienia Umowy, stanowiące załącznik nr 7.5 do SWZ oraz Załącznik nr 1 do IPU – Opis Przedmiotu Zamówienia (dalej OPZ). Szczegółowy wykaz godzin stanowi załącznik nr 2 do IPU. Zadanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 6) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. Powodem unieważnienie jest stwierdzenie istotnego błędu w dokumentacji postępowania: • w Załączniku nr 2 do IPU dla zadania nr 5 w kolumnie B wskazano liczbę pracowników: 2, natomiast w kolumnie I została wyliczona sumy godzin ochrony obiektu uwzględniająca 1 pracownika. Zamiast 3 289 roboczogodzin, powinno być 6 578 roboczogodzin; • w Załączniku nr 7.5 do SWZ – IPU DWOMP w § 9 ust. 1 wskazano błędną liczbę roboczogodzin z Załącznika nr 2 do IPU – Szczegółowy wykaz godzin tj. 3 289 roboczogodzin, zamiast 6 578 roboczogodzin. • w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularz ofertowy w pkt. 1 Zadanie nr 5: Usługa ochrony osób i mienia dla Dolnośląskiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy, w tabeli w kolumnie [3] została wpisana liczba 3 289 roboczogodzin, zamiast 6 578 roboczogodzin. w wymienionych powyżej dokumentach wskazano błędną liczbę roboczogodzin. Liczba ta została obliczona dla jednego pracownika, podczas gdy zgodnie z IPU powinna obejmować dwóch pracowników. Błąd ten ma charakter istotny i wpływa na wynik postępowania, uniemożliwiając jego prawidłowe przeprowadzenie.
Interne KennungDOK-IZ-II.272.81.2025 - zadanie nr 5