814491-2025 - Ergebnis
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – CP-24-1028/2025/UE Adaptacja, udostępnienie, wdrożenie oraz utrzymanie platformy e-learningowej typu Learning Management System (LMS) na potrzeby projektu, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCP-24-1028/2025/UE Adaptacja, udostępnienie, wdrożenie oraz utrzymanie platformy e-learningowej typu Learning Management System (LMS) na potrzeby projektu, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Beschreibung5.1. Zamówienie realizowane jest na potrzeby projektu pn. „Nowoczesne standardy kształcenia doskonalącego lekarzy specjalistów w wybranych specjalizacjach zabiegowych ze szczególnym wykorzystaniem nowatorskich rozwiązań informatycznych”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. 5.2. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest adaptacja, udostępnienie, wdrożenie oraz utrzymanie platformy e-learningowej typu Learning Management System (LMS).
Vorherige Bekanntmachung644552-2025
Interne KennungCP-24-1028/2025/UE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72416000 Anbieter von Anwendungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelAdaptacja, udostępnienie, wdrożenie oraz utrzymanie platformy e-learningowej typu Learning Management System (LMS)