814497-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Wsparcie potencjału OSP w Łubowie, gm. Borne Sulinowo, w usuwaniu skutków zmian klimatycznych poprzez zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego i wyposażenia
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWsparcie potencjału OSP w Łubowie, gm. Borne Sulinowo, w usuwaniu skutków zmian klimatycznych poprzez zakup samochodu ratowniczo-gaśniczego i wyposażenia
Beschreibungdostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Łubowo oraz wyposażenia średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego
Interne KennungŚR.271.26.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla jednostki OSP Łubowo oraz wyposażenia średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego