2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van interventiepakken
Beschreibung: ontwikkeling en levering van een interventiepak voor de brandweerscholen
Interne Kennung: Interventiepakken_2025_SvdW_03
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35811100 Feuerwehruniformen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Interventiepakken_2025_SvdW_03 - 1
Beschreibung: dit perceel omvat de levering van interventiejassen en - broeken. Ook aanpassingen op maat gevraagd door de aanbestedende overheid en herstellingen werden in de inventaris opgenomen. Afwijkingen van de gevraagde bestelhoeveelheden zijn hier ook opgenomen.
Interne Kennung: 1
814525-2025 - Mededinging
België – Brandweeruniformen – Levering van interventiepakken
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van interventiepakken
Interne identificatiecode: Interventiepakken_2025_SvdW_03
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35811100 Brandweeruniformen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1