2. Verfahren
Verfahren
Titel: Externe schoonmaak op aanvraag in diverse gebouwen van Stad Tielt
Beschreibung: Externe schoonmaak door sociale tewerkstelling op aanvraag in diverse gebouwen van Stad Tielt
Interne Kennung: PPP010-4263/5309/2025_MG_17
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025_MG_17_1