2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy produktów mleczarskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów mleczarskich. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 610921-2025
Interne Kennung: Zp/pn/65/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów mleczarskich Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.