See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hradec Králové, Nový areál FVZ UO - pracoviště radio-izotopické laboratoře a VIVÁRIA - výstavba
Beschreibung: Předmětem VZ je výstavba nové budovy radio-izotopické laboratoře a VIVÁRIA, provozně propojené s objektem kateder č. 001 v areálu Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany Hradec Králové, včetně napojení obou objektů na dopravní a technickou infrastrukturu. Výstavba bude provedena v rozsahu a podle dokumentace pro provádění stavby 03/2019 zpracované firmou INTAR a.s., IČO: 255 94 443, pod zakázkovým číslem 30041741-4 a stavebního povolení č. 15-05-19 ze dne 31. května 2019 a jeho prodloužení ze dne 19. listopadu 2020 vydaného Ministerstvem obrany - sekcí dozoru a kontroly, odborem státního dozoru, oddělením státního dozoru Pardubice.
Interne Kennung: 53241/2019-1150
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001