See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów do transportu osób typu bus 9 osobowy z podziałem na części (III)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodów do transportu osób typu bus 9 osobowy z podziałem na części tj.: Część I – Dostawa 1 szt. samochodu do transportu osób typu bus 9 osobowy; Część II – Dostawa 2 szt. samochodu do transportu osób typu bus 9 osobowy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Załącznik nr 1 do SWZ – dla Części I i Części II. 3. Samochody dostarczone w ramach wszystkich części powinny być fabrycznie nowe, rok produkcji – nie wcześniej niż 2024 r., nieużywane oraz nieeksponowane na wystawach lub imprezach targowych, sprawne technicznie, bezpieczne, zgodne z obowiązującymi normami i standardami jakości, kompletne i gotowe do użytkowania, a także muszą spełniać minimalne wymagania techniczne, funkcjonalne i jakościowe określone w Załączniku nr 1 SWZ. 4. W ramach Części II zamówienia Zamawiający przewiduje realizację prawa opcji. Zakres prawa opcji wynosi – 2 szt. samochodów do transportu osób typu bus 9 osobowy, co oznacza że Zamawiający skorzysta z opcji w zakresie 1 szt. lub 2 szt. samochodów bedących przedmiotem zamówienia. Cena jednostkowa brutto samochodów będących przedmiotem prawa opcji będzie taka sama, jak cena jednostkowa brutto samochodów będących przedmiotem zamówienia podstawowego Części II. Parametry techniczne i jakościowe samochodów będących przedmiotem opcji będą nie gorsze niż parametry techniczne i jakościowe samochodów będących przedmiotem zamówienia podstawowego w Części II. Termin na skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego wynosi 2 tygodnie od dnia zawarcia Umowy na realizację zamówienia podstawowego. Zamawiający skorzysta z prawa opcji, jeżeli będzie posiadał wystarczającą ilość środków finansowych na realizację prawa opcji. Realizacja prawa opcji nastąpi na warunkach określonych w umowie, której projekt stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 670830-2025
Interne Kennung: WL.2371.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse, 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge, 34942000 Signalgeräte, 32342412 Lautsprecherboxen, 30213200 Tablettcomputer, 32236000 Funktelefone
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa 1 szt. samochodu do transportu osób typu bus 9 osobowy
Beschreibung: 1. Dostawa 1 szt. samochodu do transportu osób typu bus 9 osobowy 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WL.2371.23.2025 - część I
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa 2 szt. samochodu do transportu osób typu bus 9 osobowy
Beschreibung: 1. Dostawa 2 szt. samochodu do transportu osób typu bus 9 osobowy 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WL.2371.23.2025 - część II
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach Części II zamówienia Zamawiający przewiduje realizację prawa opcji. Zakres prawa opcji wynosi – 2 szt. samochodów do transportu osób typu bus 9 osobowy, co oznacza że Zamawiający skorzysta z opcji w zakresie 1 szt. lub 2 szt. samochodów bedących przedmiotem zamówienia. Cena jednostkowa brutto samochodów będących przedmiotem prawa opcji będzie taka sama, jak cena jednostkowa brutto samochodów będących przedmiotem zamówienia podstawowego Części II. Parametry techniczne i jakościowe samochodów będących przedmiotem opcji będą nie gorsze niż parametry techniczne i jakościowe samochodów będących przedmiotem zamówienia podstawowego w Części II. Termin na skorzystanie z prawa opcji przez Zamawiającego wynosi 2 tygodnie od dnia zawarcia Umowy na realizację zamówienia podstawowego. Zamawiający skorzysta z prawa opcji, jeżeli będzie posiadał wystarczającą ilość środków finansowych na realizację prawa opcji. Realizacja prawa opcji nastąpi na warunkach określonych w umowie, której projekt stanowi Załącznik nr 8 do SWZ.