2. Verfahren
Verfahren
Titel: Instalace FVE formou Design & Build pro obec Vážany nad Litavou
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a instalace tří fotovoltaických elektráren na střechách objektů hospody, obecního úřadu + hasičárny a sociální budovy o celkovém výkonu elektráren 84,96 kW včetně akumulace o kapacitě 91 kWh, včetně energetického monitoringu budov, a to formou Design and Build. Předmětem veřejné zakázky je dále zapojení do rozvodné soustavy a závazek dodavatele k provádění záručního servisu FVE.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09331000 Solarbatterien, 31440000 Batterien, 09332000 Sonnenenergieanlage, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45000000 Bauarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1