See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP-2200-51/25 DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO W RAMACH PROGRAMU ,,PROGRAM OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ NA LATA 2025-2026’'
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego w ramach programu ,,Program Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026’’. Zamówienie składa się z 13 części tzw. pakietów, z których każdy stanowi oddzielny przedmiot zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Aparat do znieczulania
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.1 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Centrala monitorująca + 6 monitorów
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Łóżka OIOM z materacami przeciwodleżynowymi
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.3 do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Aparat USG
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.4 do SWZ.
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Aparat RTG
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.5 do SWZ.
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Stół operacyjny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.6 do SWZ.
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Napędy ortopedyczne (zestaw)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.7 do SWZ.
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – Bronchoskopy, wideolaryngoskopy (zestaw)
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.8 do SWZ.
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Urządzenie do kompresji klatki piersiowej
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.9 do SWZ.
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – Optyka 0 stopni
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.10 do SWZ.
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – Optyka 30 stopni
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.11 do SWZ.
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 – Optyka 70 stopni
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.12 do SWZ.
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 – Optyka cystoskopowa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3.13 do SWZ.