See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postdiensten
Beschreibung: De gemeenten Zoetermeer en Pijnacker-Nootdorp zijn voornemens Post- en Verkiezingspostdiensten aan te besteden, het één en ander conform het Programma van Eisen in Bijlage 3 van het Beschrijvend document. De Gemeenten hebben ervoor gekozen deze Opdracht op te delen in de volgende Percelen: Perceel 1: Post voor gemeenten Zoetermeer en Pijnacker-Nootdorp Dit perceel bestaat uit Gemengde post, Partijenpost (waaronder bijvoorbeeld WOZ, Stadspeiling, Belastingaanslagen), Aangetekende stukken. Perceel 2: Drukken en verzenden verkiezingspost voor de gemeente Pijnacker-Nootdorp en gemeente Zoetermeer. Dit perceel bestaat uit het drukwerk van stempassen, kandidatenlijsten en stembiljetten en de bezorging daarvan ten behoeve van de verkiezingen in de gemeenten. Ook de regie op het hele proces vanaf productie van het drukwerk tot en met de bezorging op de juiste adressen maakt deel uit van de opdracht. Perceel 1, 2024: Zoetermeer: 582.107 stuks en Pijnacker-Nootdorp: 82.447 stuks Perceel 2, 2024: Zoetermeer: 151.518 stuks en Pijnacker-Nootdorp: 64.013 stuks
Interne Kennung: 2025-054580
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Iedere geïnteresseerde partij die voldoet aan de gestelde eisen kan een inschrijving indienen. Het doel van deze Europese openbare aanbesteding is om per Gemeente te komen tot één Raamovereenkomst met één Contractant per perceel, die in opdracht van de Gemeenten de zorg op zich neemt voor de dienstverlening.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Post voor gemeenten Zoetermeer en Pijnacker-Nootdorp
Beschreibung: Dit perceel bestaat uit Gemengde post, Partijenpost (waaronder bijvoorbeeld WOZ, Stadspeiling, Belastingaanslagen), Aangetekende stukken.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De raamovereenkomsten worden per perceel en per gemeente afgesloten voor de duur van twee jaar met daarna de mogelijkheid deze te verlengen met tweemaal één jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Drukken en verzenden verkiezingspost voor de gemeente Pijnacker-Nootdorp en gemeente Zoetermeer
Beschreibung: Dit perceel bestaat uit het drukwerk van stempassen, kandidatenlijsten en stembiljetten en de bezorging daarvan ten behoeve van de verkiezingen in de gemeenten. Ook de regie op het hele proces vanaf productie van het drukwerk tot en met de bezorging op de juiste adressen maakt deel uit van de opdracht.
Interne Kennung: 2