2. Verfahren
Verfahren
Titel: System HIS – zakup, rozbudowa, wdrożenie wraz z utrzymaniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji Systemu HIS, wdrożenie Systemu HIS oraz świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług gwarancji i opieki serwisowej w zakresie eksploatacji posiadanego, rozbudowywanego i modernizowanego Systemu HIS, wdrożonego przez Wykonawcę, zgodnie z zakresem wyszczególnionym w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej SWZ).
Interne Kennung: DZP.240.41.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z opcji, której przedmiotem jest świadczenie Usług Rozwojowych przez wybranego Wykonawcę w okresie świadczenia usług gwarancji i opieki serwisowej w wymiarze 200 godzin. Usługi Rozwojowe będą wykorzystywane do rozwoju i dostosowania Sytemu HIS do zmieniających się w czasie potrzeb Zamawiającego. Warunki skorzystania z opcji określone zostały w § 10 projektu umowy stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ.