See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodu ciężarowego o dmc pow. 3,5t.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu ciężarowego o dmc pow. 3,5t zgodnie z opisem zamówienia zawartym w załączniku nr 1a do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 613307-2025
Interne Kennung: 54/2025/ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa samochodu cięzarowego o dmc pow. 3,5t
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu cięzarowego o dmc pow. 3,5t zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1a do SWZ i na warunkach określonych w SWZ.