2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba zeleně v Městské části Praha 17
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému na služby spočívající v údržbě zeleně, péči o dřeviny a poskytování souvisejících služeb, které jsou specifikovány v příloze č. 1 zadávací dokumentace. Detailní specifikace jednotlivých služeb stanoví Zadavatel v rámci zadávání jednotlivých dílčích veřejných zakázek, které budou zadávány po zavedení DNS na základě tohoto zadávacího řízení. Zadavatel rozhodl o rozdělení DNS do kategorií podle § 138 odst. 1 ZZVZ. Zadavatel vymezil následující kategorie: 1) Péče o dřeviny (dále jen „Kategorie A“) 2) Péče o zeleň (dále jen „Kategorie B“)
Interne Kennung: 50 DNS - Údržba zeleně v Městské části Praha 17, zavedení
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zavedení dynamického nákupního systému pro nadlimitní veřejnou zakázku na služby zadávanou dle § 138 odst. 1 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Péče o dřeviny (Kategorie A)
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému na služby spočívající v údržbě zeleně, péči o dřeviny a poskytování souvisejících služeb, které jsou specifikovány v příloze č. 1 zadávací dokumentace. Detailní specifikace jednotlivých služeb stanoví Zadavatel v rámci zadávání jednotlivých dílčích veřejných zakázek, které budou zadávány po zavedení DNS na základě tohoto zadávacího řízení. Péče o dřeviny (Kategorie A) ŘEZY DŘEVIN (dle metodiky AOPK arboristického standardu SPPK A02 002:2025, SPPK A02 003:2025, SPPK A02 010:2020, SPPK A02 011:2018) - Řezy zakládací - Řezy udržovací - Řezy stabilizační - Řezy tvarovací - Řezy opravné a rekonstrukční - Řezy růží - Řezy keřů vč. průklestu či zmlazení KÁCENÍ DŘEVIN (dle metodiky AOPK arboristického standardu SPPK A02 005:2018) - Volné kácení - Kácení s přetažením - Postupné kácení s volnou dopadovou plochou - Postupné kácení s překážkou v dopadové ploše - Kácení stromů postupné za použití stromolezecké techniky - Kácení stromů postupné za použití plošiny - Odstranění pařezu (seříznutí, frézovaní, vykopání...) - Odstranění keřů - Odstranění nežádoucích / náletových dřevin VÝSADBY (dle metodiky AOPK arboristického standardu SPPK A02 001:2025, SPPK A02 003:2025) - Výsadba stromů (včetně výsadbového materiálu, kotvení, závlahové mísy, mulčování dle požadavků zadavatele) - Výsadba keřů (včetně výsadbového materiálu, závlahové mísy, mulčování dle požadavků zadavatele) - Instalace nebo oprava kotvení vč. úvazků či pletiva (včetně použitého materiálu) POVÝSADBOVÁ PÉČE (dle metodiky AOPK arboristického standardu SPPK A02 001:2025, SPPK A02 003:2025) (včetně použitého materiálu) - Zálivka - Instalace závlahových vaků vč. zálivky - Zálivka závlahových vaků - Zálivka záhonů, mobilních nádob - Obnova závlahové mísy vč. doplnění mulče a zálivky - Ochranné nátěry stromů (korní spála, houbové patogeny aj.)
Interne Kennung: 50 DNS - Údržba zeleně v Městské části Praha 17, zavedení - péče o dřeviny
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Los: LOT-0002
Titel: Péče o zeleň (Kategorie B)
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému na služby spočívající v údržbě zeleně, péči o dřeviny a poskytování souvisejících služeb, které jsou specifikovány v příloze č. 1 zadávací dokumentace. Detailní specifikace jednotlivých služeb stanoví Zadavatel v rámci zadávání jednotlivých dílčích veřejných zakázek, které budou zadávány po zavedení DNS na základě tohoto zadávacího řízení. Kategorie B – Péče o zeleň TRÁVNÍKY (dle metodiky ČSN 83 9031, ČSN 83 9011, ČSN 46 4902) - Seč trávníku - Jarní vyhrabání trávníku - Výsadba trvalek, letniček, cibulovin (včetně výsadbového materiálu a zálivky dle požadavků zadavatele) - Obnova nebo založení trávníků (včetně použitého materiálu a zálivky dle požadavků zadavatele) LISTÍ - Odklizení listí (vč. listí napadeného klíněnkou) OSTATNÍ ČINNOSTI - Likvidace kompostovatelného odpadu - Likvidace větví či částí stromů (např. po řezu cizími subjekty...) - Odstranění drnu (ručně / mechanizovaně) - Pletí záhonů květin vč. růží - Likvidace plevele - Šintování (ručně i mechanizovaně)
Interne Kennung: 50 DNS - Údržba zeleně v Městské části Praha 17, zavedení - péče o zeleň
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen