2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění provozovatele validátorů bankovních služeb pro tramvaje 52T II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování a zajištění finančních transakcí (bankovní služby) bezkontaktního nákupu jízdenek (celkem max. 400 ks terminálů) v tramvajích určených Zadavatelem v rámci systému pro zajištění bezkontaktních plateb. Konkrétní specifikace služeb je uvedena v návrhu Smlouvy a jeho přílohách, který tvoří přílohu č. 2 zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66172000 Bearbeitung und Clearing von Finanzgeschäften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zajištění provozovatele validátorů bankovních služeb pro tramvaje 52T II
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Provozování služeb validátorů je navázáno na nákup nových tramvajových vozů 52T u Zadavatele. V současné době Zadavatel má uzavřenou smlouvu na nákup 40 ks tramvajových vozů s opcí na nákup dalších 160 vozů 52T. Každý vůz bude osazen 2 kusy validátorů. Zadavatel zároveň v současné době nedisponuje informacemi o tom, kdy přesně a v jakém množství mu budou dodány zbylé vozy 52T. Z tohoto důvodu si Zadavatel v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy související s předmětem veřejné zakázky. Konkrétně: - Zadavatel si vyhrazuje možnost odebrat služby provozování pouze 80 ks validátorů, tzn. zadavatel si vyhrazuje neodebrat zbývajících 320 ks validátorů v případě, že mu nebudou dodány tramvajové vozy, ve kterých by tyto validátory mohl provozovat. - Další služby dle Smlouvy tedy budou odebrány v souvislosti s nákupem dalších kusů tramvajových vozů 52T po dobu účinnosti Smlouvy, a to na základě objednávky Zadavatele. Bližší popis předání a převzetí validátorů as tím související odebírání služeb je uveden v příloze č. 2 zadávací dokumentace – závazném návrhu Smlouvy.