2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy mebli biurowych na potrzeby Instytutu Matematycznego Polskiej Akademii Nauk z podziałem na 3 zadania
Beschreibung: 5.1. Przedmiotem zamówienia są „sukcesywne dostawy mebli biurowych na potrzeby Instytutu Matematycznego PAN z podziałem na 3 zadania” – szczegółowy opis znajduje się w załączniku 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (OPZ): 5.1.1. Zadanie 1: Sukcesywne dostawy mebli biurowych i wyposażenia do pokoi gościnnych Instytutu Matematycznego Polskiej Akademii Nauk. 5.1.2. Zadanie 2: Sukcesywne dostawy foteli i krzeseł do Instytutu Matematycznego Polskiej Akademii Nauk. 5.1.3. Zadanie 3: Sukcesywne dostawy mebli łazienkowych do pokoi gościnnych Instytutu Matematycznego Polskiej Akademii Nauk.
Interne Kennung: IMPAN-001433
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113100 Sessel, 39112000 Stühle, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39131000 Büroregale, 39130000 Büromöbel, 39141000 Küchenmöbel, 39141300 Geschirr- und Wäscheschränke, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39153000 Möbel für Konferenzräume, 39151000 Diverse Möbel, 39121200 Tische, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39121100 Schreibtische, 39136000 Kleiderbügel und -haken, 39131100 Archivregale, 39141000 Küchenmöbel, 39144000 Badezimmermöbel, 44411000 Sanitärerzeugnisse, 44411300 Waschbecken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywne dostawy mebli biurowych i wyposażenia do pokoi gościnnych Instytutu Matematycznego Polskiej Akademii Nauk
Beschreibung: Sukcesywne dostawy mebli biurowych i wyposażenia do pokoi gościnnych Instytutu Matematycznego Polskiej Akademii Nauk
Interne Kennung: IMPAN-001433 Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39151000 Diverse Möbel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówienia z wolnej ręki dotychczasowemu wykonawcy, zgodnie z art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.)
Los: LOT-0002
Titel: Sukcesywne dostawy foteli i krzeseł do Instytutu Matematycznego Polskiej Akademii Nauk.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy foteli i krzeseł do Instytutu Matematycznego Polskiej Akademii Nauk.
Interne Kennung: IMPAN-001433 Zadanie 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39113100 Sessel
Los: LOT-0003
Titel: Sukcesywne dostawy mebli łazienkowych do pokoi gościnnych Instytutu Matematycznego Polskiej Akademii Nauk.
Beschreibung: Sukcesywne dostawy mebli łazienkowych do pokoi gościnnych Instytutu Matematycznego Polskiej Akademii Nauk.
Interne Kennung: IMPAN-001433 Zadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39144000 Badezimmermöbel, 44411000 Sanitärerzeugnisse