2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi Inżyniera Kontraktu, w tym usługi projektowo-przygotowawcze, rozliczeniowe oraz nadzoru inwestorskiego, dla Inwestycji pn.: „BUDOWA CIEPŁOWNI GEOTERMALNEJ W KUTNIE WRAZ Z JEJ PRZYŁĄCZENIEM DO SYSTEMU CIEPŁOWNICZEGO ECO KUTNO SP. Z O.O.”
Beschreibung: Przedmiot niniejszego zamówienia stanowi wykonanie usługi Inżyniera Kontraktu, w tym usługi projektowo-przygotowawczej, rozliczeniowej oraz nadzoru inwestorskiego dla Inwestycji pn.: „Budowa Ciepłowni Geotermalnej w Kutnie wraz z jej przyłączeniem do systemu ciepłowniczego ECO Kutno Sp. o.o.”. Wybrany wykonawca będzie świadczył swoje usługi zgodnie z OPZ, w tym w podziale na dwa zakresy (pięć Etapów) wynikające z przebiegu realizacji Inwestycji i planowanego zawarcia Umów o dofinansowanie w formie dotacji lub pożyczki z NFOŚiGW: Zakres gwarantowany – zakres obligatoryjny, stanowiący zobowiązanie Zamawiającego, który stanowi przedmiot Postępowania IK i który zostanie udzielony IK. Zakres gwarantowany dzieli się na trzy następujące Etapy: Etap I – przygotowanie przez IK postępowania o udzielenie zamówienia na wybór WI K1 w zakresie prac związanych z wykonaniem odwiertu badawczego Kutno GT-1 oraz odwiertu Kutno GT-2 (Kontrakt 1), na zasadach opisanych w SWZ, Umowie oraz OPZ, w tym sporządzenie OPZ K1 oraz wykonanie Projektu Robót Geologicznych Kutno GT-2 wraz z wszelkimi niezbędnymi zgodami, pozwoleniami oraz pozostałymi formalnościami. Etap II - całość usług i czynności wykonywanych przez IK, zgodnie z SWZ (w tym OPZ i Umową) mających na celu wykonywanie usług nadzoru, Inżyniera Kontraktu, zrealizowanie i rozliczenie Kontraktu 1. Etap II będzie realizowany w sytuacji otrzymania przez Zamawiającego dofinansowania na realizację Zakresu opcjonalnego (tj. zagwarantowanie finansowania pozwalającego na pełne wykonanie i uruchomienie Ciepłowni Geotermalnej). Etap III - uczestniczenie w procesie (w tym przygotowanie) materiałów niezbędnych dla Zamawiającego i NFOŚiGW w ramach realizowanego Projektu, celem podjęcia decyzji o kontynuowaniu prac wiertniczych po wykonaniu odwiertu Kutno GT-1. Zakres opcjonalny - uprawnienie Zamawiającego do rozszerzenia zamówienia w stosunku do Zakresu gwarantowanego, które nie ma charakteru zobowiązania. Rozszerzenie zakresu zamówienia nastąpi na zasadach określonych w Umowie, poprzez jednostronną decyzję Zamawiającego. Zlecenie Zakresu opcjonalnego jest uzależnione m.in. od wyników odwiertu GT-1 i dokonania ich analizy przez IK w zakresie celowości realizacji Inwestycji, jak również od otrzymania przez Zamawiającego dofinansowania na realizację Zakresu opcjonalnego (tj. zagwarantowanie finansowania pozwalającego na pełne wykonanie i uruchomienie Ciepłowni Geotermalnej). Zakres opcjonalny dzieli się na następujące Etapy (które mogą być zlecone niezależnie od siebie): Etap IV - przygotowanie przez IK postępowania o udzielenie zamówienia na wybór WI K2 w zakresie prac związanych z wykonaniem Ciepłowni Geotermalnej (Kontrakt 2), na zasadach opisanych w SWZ, Umowie oraz OPZ, w tym sporządzenie OPZ K2 w formule „zaprojektuj i wybuduj”; Etap V - całość usług i czynności wykonywanych przez IK, zgodnie z SWZ (w tym OPZ i Umową) mających na celu wykonywanie usług nadzoru, Inżyniera Kontraktu, zrealizowanie i rozliczenie całości Inwestycji, w tym Kontraktu 2, w szczególności budowy Ciepłowni Geotermalnej w Kutnie wraz z przyłączeniem do sieci ciepłowniczej i pozostałą niezbędną infrastrukturą, dostawami, usługami oraz zagospodarowaniem terenu wraz z budową zbiornika na solankę oraz realizacją strefy edukacyjnej. Etap V obejmuje również usługi projektowo-przygotowawcze niezbędne do zakończenia Inwestycji i jej eksploatacji. Szczegółowy opis etapów i zakresu obowiązków przedstawiony został we wszystkich częściach SWZ, w szczególności OPZ (Część III SWZ). Zamawiający stosownie do treści art. 441 ust.1 Pzp , zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie oraz na warunkach szczegółowo opisanych w OPZ (Część I SWZ) i PPU (Część II SWZ).
Interne Kennung: 01/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71340000 Von Ingenieuren erbrachte Verbundleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71520000 Bauaufsicht, 71541000 Projektmanagement im Bauwesen, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 79421000 Projektmanagement, außer Projektüberwachung von Bauarbeiten, 71631000 Technische Kontrolle, 71631300 Technische Gebäudeüberwachung, 71521000 Baustellenüberwachung, 79994000 Vertragsverwaltung, 71332000 Dienstleistungen im Bereich Geotechnik, 71351910 Geologische Untersuchungen, 71351220 Geologische Beratung, 71355200 Amtliche Landvermessung, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 45212120 Bau von Themen-Parks, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen, 45212100 Freizeiteinrichtungen, 45214000 Bauarbeiten für Schulen oder Forschungsanstalten, 71351730 Geologische Prospektion, 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 79930000 Dienstleistungen bezüglich Produktdesign
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szczegółowe zasady określające rodzaj, okoliczności skorzystania z opcji i maksymalną wartość opcji przedstawione zostały w OPZ (Część I SWZ) oraz PPU (Część II SWZ)