2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań
Beschreibung: udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 9 618 671 zł z przeznaczeniem na finansowanie planowanego deficytu (6 968 532 zł) oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań (2 650 139 zł), zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 709588-2025
Interne Kennung: KREDYT 2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: SS.271.13.2024.PN