2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ophaling aan huis van rest- en GFT-afval in diftarcontainers
Beschreibung: Ophaling aan huis van rest- en/of gft-afval in containers in de gemeenten Ieper, Poperinge, Heuvelland, Mesen, Vleteren, Lo-Reninge, Alveringem, Veurne, Diksmuide en Nieuwpoort. De opdracht is opgedeeld in vaste en voorwaardelijke gedeelten conform artikel 57 Wet Overheidsopdrachten: • Vast gedeelte “Rest- en GFT-afval te Ieper, Poperinge, Veurne, Diksmuide, Heuvelland, Mesen, Vleteren, Lo-Reninge en Alveringem”: Plaats van dienstverlening: - Alveringem - Diksmuide - Heuvelland - Ieper - Lo-Reninge - Mesen - Poperinge - Veurne - Vleteren Toelichting: Het ophalen aan huis van rest- en GFT-afval in de gemeenten Ieper, Poperinge, Veurne, Diksmuide, Heuvelland, Mesen, Vleteren, Lo-Reninge en Alveringem. • Voorwaardelijk gedeelte “GFT-afval Nieuwpoort”: Plaats van dienstverlening: Nieuwpoort Toelichting: Het ophalen aan huis van GFT-afval in de gemeente Nieuwpoort.
Interne Kennung: PPP15E-84/5048/IVVO/2025/08
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rest- en GFT-afval te Ieper, Poperinge, Veurne, Diksmuide, Heuvelland, Mesen, Vleteren, Lo-Reninge en Alveringem
Interne Kennung: IVVO/2025/08/P1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (De inschrijver dient prijs op te geven voor een wekelijkse inzameling van gft-afval beperkt tot de periode van 15/05 tem 15/09 voor de gemeenten: 1) Ieper 2) Ieper en Diksmuide)