See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie czynności z zakresu utrzymania naprawczego wg piątego poziomu utrzymania (P5) w dwóch pojazdach szynowych serii SA105” (w podziale na dwa zadania).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu czynności z zakresu piątego poziomu utrzymania naprawczego (P5), o którym mowa w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12 października 2005r. w sprawie ogólnych warunków technicznych eksploatacji pojazdów kolejowych oraz modernizacji systemu informacji pasażerskiej, w dwóch pojazdach szynowych typu 213Ma serii SA105-101 i SA105-105 (2 zadania). Pojazdy stanowią własność Województwa Lubuskiego, a ich użytkownikiem (ECM) jest licencjonowany przewoźnik - POLREGIO SA. Zakres prac dodatkowych wykraczających poza Dokumentację Systemu Utrzymania (DSU), określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ). 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zamieszczony w załączniku nr 1 – 1a do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 651497-2025
Interne Kennung: DA.III.2721.1.17.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Wykonanie czynności z zakresu utrzymania naprawczego wg piątego poziomu utrzymania (P5), w pojeździe szynowym typu 213Ma – serii SA105-101.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu czynności z zakresu piątego poziomu utrzymania naprawczego (P5), o którym mowa w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12 października 2005r. w sprawie ogólnych warunków technicznych eksploatacji pojazdów kolejowych oraz modernizacji systemu informacji pasażerskiej, w pojeździe szynowym typu 213Ma serii SA105-101. Pojazd stanowi własność Województwa Lubuskiego, a jego użytkownikiem (ECM) jest licencjonowany przewoźnik - POLREGIO SA. Zakres prac dodatkowych wykraczających poza Dokumentację Systemu Utrzymania (DSU), określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ). 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zamieszczony w załączniku nr 1 – 1a do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Wykonanie czynności z zakresu utrzymania naprawczego wg piątego poziomu utrzymania (P5), w pojeździe szynowym typu 213Ma – serii SA105-105.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na wykonaniu czynności z zakresu piątego poziomu utrzymania naprawczego (P5), o którym mowa w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12 października 2005r. w sprawie ogólnych warunków technicznych eksploatacji pojazdów kolejowych oraz modernizacji systemu informacji pasażerskiej, w pojeździe szynowym typu 213Ma serii SA105-105. Pojazd stanowi własność Województwa Lubuskiego, a jego użytkownikiem (ECM) jest licencjonowany przewoźnik - POLREGIO SA. Zakres prac dodatkowych wykraczających poza Dokumentację Systemu Utrzymania (DSU), określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ). 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zamieszczony w załączniku nr 1 – 1a do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2