See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mięsa, wędlin i tłuszczy zwierzęcych
Beschreibung: a. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mięsa, wędlin i tłuszczy zwierzęcych zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ oraz zgodnie z „Opisem przedmiotu zamówienia” - załączniki nr 2 do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami określonymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” - załącznikiem nr 1 do SWZ. Główny kod CPV: 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne b. Zamówienie zostało podzielone na 4 części. Część 1: Dostawa mięsa czerwonego. Kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne. Część 2: Dostawa wędlin z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych. Kod CPV: 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne. Część 3: Dostawa mięsa drobiowego. Kod CPV: 15112000-6 – Drób. Część 4: Dostawa wędlin drobiowych. Kod CPV: 15131135-0 - Wędliny drobiowe.
Vorherige Bekanntmachung: 652726-2025
Interne Kennung: 4/ŻYW/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Dostawa mięsa czerwonego
Beschreibung: Dostawa mięsa czerwonego
Interne Kennung: Część 1 Dostawa mięsa czerwonego
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji a. Zamawiający przewiduje prawo opcji na wszystkie części zamówienia. Ofertę, pod groźbą jej odrzucenia, należy złożyć zarówno na zamówienie podstawowe jak i opcjonalne. b. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem zamawiającego. Nie skorzystanie z prawa opcji lub skorzystanie tylko z jej części, nie rodzi po stronie wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Dostawa wędlin z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych
Beschreibung: Dostawa wędlin z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych
Interne Kennung: Część 2 Dostawa wędlin z mięsa czerwonego i tłuszczy zwierzęcych
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Dostawa mięsa drobiowego
Beschreibung: Drób
Interne Kennung: Część 3 Dostawa mięsa drobiowego
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Dostawa wędlin drobiowych
Beschreibung: Dostawa wędlin drobiowych
Interne Kennung: Część 4 Dostawa wędlin drobiowych
Haupteinstufung (cpv): 15131135 Geflügelwürste