See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het strooien van zout op bruggen, jaagpaden, trekwegen en omleidingswegen om ijsvorming te voorkomen langsheen het Kanaal Leuven-Dijle, Zeekanaal Brussel- Schelde en Bovenzenne
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is het strooien en/of sneeuwruimen van bruggen, jaagpaden, trekwegen en omleidingswegen langs waterwegen in beheer van de Vlaamse Waterweg nv, Afdeling Regio Centraal. Het strooien/sneeuwruimen omvat in dit geval de bruggen, jaagpaden, trekwegen en omleidingswegen langs het Zeekanaal Brussel-Schelde, de Bovenzenne deel uitmakend van district 5 en het Kanaal Leuven-Dijle behorende tot district 6. De te strooien bruggen, jaagpaden, trekwegen en omleidingswegen op het Kanaal Leuven-Dijle zijn aangeduid op de bijgevoegde plannen, 1881-01A en 1881-02A. Deze voor het Zeekanaal Brussel-Schelde en Bovenzenne zijn terug te vinden op hetbijgevoegde plan “Winterdienst Zeekanaal.kmz”.
Interne Kennung: ARC-25-0036
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ARC-25-0036 - 2
Beschreibung: Het voorwerp van de opdracht is het strooien en/of sneeuwruimen van bruggen, jaagpaden, trekwegen en omleidingswegen langs waterwegen in beheer van de Vlaamse Waterweg nv, Afdeling Regio Centraal. Het strooien/sneeuwruimen omvat in dit geval de bruggen, jaagpaden, trekwegen en omleidingswegen langs het Zeekanaal Brussel-Schelde, de Bovenzenne deel uitmakend van district 5 en het Kanaal Leuven-Dijle behorende tot district 6. De te strooien bruggen, jaagpaden, trekwegen en omleidingswegen op het Kanaal Leuven-Dijle zijn aangeduid op de bijgevoegde plannen, 1881-01A en 1881-02A. Deze voor het Zeekanaal Brussel-Schelde en Bovenzenne zijn terug te vinden op het bijgevoegde plan “Winterdienst Zeekanaal.kmz”.
Interne Kennung: 1