See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników i krwinek wzorcowych do wykonywania badań serologicznych u dawców krwi wraz z dzierżawą niezbędnych kompatybilnych urządzeń wykonujących całą procedurę od włożenia próbki do przesłania wyniku do systemu.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników i krwinek wzorcowych do wykonywania badań serologicznych u dawców krwi wraz z dzierżawą niezbędnych kompatybilnych urządzeń wykonujących całą procedurę od włożenia próbki do przesłania wyniku do systemu. 2. Szczegółowy opis dostawy i dzierżawy będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Arkusz asortymentowo-cenowy” stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Interne Kennung: 60/D/2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696200 Reagenzien für Bluttests
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji i wznowień.