See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sondy odżywczo-odbarczającej.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sondy odżywczo-odbarczającej do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku, zwanego dalej: Zamawiającym. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - w ilości, asortymencie oraz parametrach zawiera załącznik nr 1 do zaproszenia (formularz cenowy). 3) Projekt umowy stanowiący załącznik nr 6 do zaproszenia jest integralną częścią niniejszej dokumentacji i zapisy w nim zawarte traktuje się jako warunki udzielenia zamówienia.
Interne Kennung: DA.ZP.242.95.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001