815135-2025 - Ergebnis
Polen – Bewertungs- und Testinstrumente – CP-24-1465/2025/UE Dostawa i instalacja zaawansowanego sprzętu szkoleniowego dla lekarzy do medycznej symulacji endoskopowej na potrzeby projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCP-24-1465/2025/UE Dostawa i instalacja zaawansowanego sprzętu szkoleniowego dla lekarzy do medycznej symulacji endoskopowej na potrzeby projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Beschreibung5.1. Zamówienie realizowane jest na potrzeby projektu pn. „Nowoczesne standardy kształcenia doskonalącego lekarzy specjalistów w wybranych specjalizacjach zabiegowych ze szczególnym wykorzystaniem nowatorskich rozwiązań informatycznych”, zwanego dalej „Projektem”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. 5.2. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa i instalacja zaawansowanego sprzętu szkoleniowego dla lekarzy do medycznej symulacji endoskopowej wraz z przeprowadzeniem szkolenia oraz usługą serwisową. 5.3. Zamówienie podzielone jest na 2 części: 1) część nr 1 – Zaawansowane wirtualne symulatory chirurgii robotycznej; 2) część nr 2 – Zaawansowane wirtualne symulatory laparoskopowe. 5.4. W ramach poszczególnych części przedmiot zamówienia będzie dostarczony do Centrum Symulacji Endoskopowej w Warszawie. 5.5. Szczegółowy opis poszczególnych części przedmiotu zamówienia, określający wymagania Zamawiającego, stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 5.6. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia na warunkach zgodnych z określonymi w opisie przedmiotu zamówienia oraz w projekcie umowy. 5.7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy.
Vorherige Bekanntmachung700099-2025
Interne KennungCP-24-1465/2025/UE
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Zaawansowane wirtualne symulatory chirurgii robotycznej
Beschreibung5.1. Zamówienie realizowane jest na potrzeby projektu pn. „Nowoczesne standardy kształcenia doskonalącego lekarzy specjalistów w wybranych specjalizacjach zabiegowych ze szczególnym wykorzystaniem nowatorskich rozwiązań informatycznych”, zwanego dalej „Projektem”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. 5.2. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa i instalacja zaawansowanego sprzętu szkoleniowego dla lekarzy do medycznej symulacji endoskopowej wraz z przeprowadzeniem szkolenia oraz usługą serwisową. 5.3. Część nr 1 – Zaawansowane wirtualne symulatory chirurgii robotycznej. 5.4. W ramach poszczególnych części przedmiot zamówienia będzie dostarczony do Centrum Symulacji Endoskopowej w Warszawie. 5.5. Szczegółowy opis poszczególnych części przedmiotu zamówienia, określający wymagania Zamawiającego, stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 5.6. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia na warunkach zgodnych z określonymi w opisie przedmiotu zamówienia oraz w projekcie umowy. 5.7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy.
Interne KennungCP-24-1465/1/2025/UE
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 – Zaawansowane wirtualne symulatory laparoskopowe
Beschreibung5.1. Zamówienie realizowane jest na potrzeby projektu pn. „Nowoczesne standardy kształcenia doskonalącego lekarzy specjalistów w wybranych specjalizacjach zabiegowych ze szczególnym wykorzystaniem nowatorskich rozwiązań informatycznych”, zwanego dalej „Projektem”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. 5.2. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa i instalacja zaawansowanego sprzętu szkoleniowego dla lekarzy do medycznej symulacji endoskopowej wraz z przeprowadzeniem szkolenia oraz usługą serwisową. 5.3. Część nr 2 – Zaawansowane wirtualne symulatory laparoskopowe. 5.4. W ramach poszczególnych części przedmiot zamówienia będzie dostarczony do Centrum Symulacji Endoskopowej w Warszawie. 5.5. Szczegółowy opis poszczególnych części przedmiotu zamówienia, określający wymagania Zamawiającego, stanowi załącznik nr 1 do SWZ. 5.6. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na oferowany przedmiot zamówienia na warunkach zgodnych z określonymi w opisie przedmiotu zamówienia oraz w projekcie umowy. 5.7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projekcie umowy.
Interne KennungCP-24-1465/2/2025/UE