2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projekt parasolowy OZE - wsparcie rozwoju odnawialnych źródeł energii na terenie Gminy Słupca
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są instalacje systemów odnawialnych źródeł energii dla mieszkańców Gminy Słupca. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: 1) Część 1 – „Wykonanie instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii dla mieszkańców Gminy Słupca” 2) Część 2– „Wykonanie instalacji pomp ciepła dla mieszkańców Gminy Słupca” W zakresie Części 1 zamówienia: do obowiązków Wykonawcy należy: a. całość zadania, tj. wykonanie zakresu rzeczowego realizowanego na terenie Gminy Słupca, obejmującego prace, które realizowane będą w formule zaprojektuj i wybuduj, związane z: - opracowaniem kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowej, obejmującej wszelkie prace określone w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu instalacji fotowoltaicznych i instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii dla budynków mieszkalnych, - wykonaniem instalacji fotowoltaicznej lub instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii, - wykonaniem prac dodatkowych, określonych w programie w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu instalacji fotowoltaicznych i instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii dla budynków mieszkalnych. b. Koszt dokumentacji projektowej nie może przekraczać więcej niż 4% kosztów budowlanych. c. Ogólne właściwości zamówienia w tej części przedstawiają się następująco: Dokładny zakres rzeczowy instalacji został określony w załącznikach do SWZ. Instalacje fotowoltaiczne – podział wg mocy [kWp] 3,2 kWp – 1 szt. 3,6 kWp – 3 szt. 4,0 kWp – 7 szt. 4,4 kWp – 1 szt. 4,8 kWp – 6 szt. 5,2 kWp – 5 szt. 5,6 kWp – 5 szt. 6,0 kWp – 3 szt. 6,4 kWp – 2 szt. 7,2 kWp – 2 szt. 8,0 kWp – 7 szt. 8,4 kWp – 1 szt. 9,6 kWp – 34 szt. 10,0 kWp – 1 szt. 12,0 kWp – 1 szt. Magazyny energii – podział wg pojemności [kWh] 6 kWh – 15 szt. 10 kWh – 42 szt. W zakresie Części 2 zamówienia: do obowiązków Wykonawcy należy: a. całość zadania, tj. wykonanie zakresu rzeczowego realizowanego na terenie Gminy Słupca obejmującego prace, które realizowane będą w formule zaprojektuj i wybuduj, związane z: - opracowaniem kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowej, obejmującej wszelkie prace określone w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu pomp ciepła dla budynków mieszkalnych, - modernizacją systemu grzewczego, polegającą na zmianie wykorzystywanego obecnie źródła ciepła w systemie grzewczym i/lub przygotowania ciepłej wody użytkowej na instalację pomp ciepła z wymiennikiem gruntowym lub typu powietrze-woda, - wykonaniem prac dodatkowych, określonych w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu pomp ciepła dla budynków mieszkalnych. b. Koszt dokumentacji projektowej nie może przekraczać więcej niż 4% kosztów budowlanych. c. Ogólne właściwości zamówienia w tej części przedstawiają się następująco: Dokładny zakres rzeczowy instalacji został określony w załączniku do SWZ. Moc pompy ciepła [kW] – zestawienie Gruntowa pompa ciepła dla celów c.o. i c.w.u. • 8 kW – 3 szt. • 12 kW – 4 szt. • 16 kW – 1 szt. • 20 kW – 1 szt. Pompa ciepła powietrze-woda dla celów c.o. i c.w.u. • 8 kW – 14 szt. • 12 kW – 19 szt. • 16 kW – 5 szt. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowią Załączniki do SWZ dostępne pod adresem https://asystent.postepowania.pl/org/wgpr/org/gmina_slupca/postepowania/1963
Interne Kennung: RZP.271.1.11.2025.KK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 44112110 Teile von Schutzunterkünften, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 42511110 Wärmepumpen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45330000 Installateurarbeiten, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 45311000 Installation von Elektroanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii dla mieszkańców Gminy Słupca
Beschreibung: 4. W zakresie Części 1 zamówienia: do obowiązków Wykonawcy należy: a. całość zadania, tj. wykonanie zakresu rzeczowego realizowanego na terenie Gminy Słupca, obejmującego prace, które realizowane będą w formule zaprojektuj i wybuduj, związane z: - opracowaniem kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowej, obejmującej wszelkie prace określone w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu instalacji fotowoltaicznych i instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii dla budynków mieszkalnych, - wykonaniem instalacji fotowoltaicznej lub instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii, - wykonaniem prac dodatkowych, określonych w programie w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu instalacji fotowoltaicznych i instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii dla budynków mieszkalnych. b. Koszt dokumentacji projektowej nie może przekraczać więcej niż 4% kosztów budowlanych. c. Ogólne właściwości zamówienia w tej części przedstawiają się następująco: Dokładny zakres rzeczowy instalacji został określony w załącznikach do SWZ. Instalacje fotowoltaiczne – podział wg mocy [kWp] 3,2 kWp – 1 szt. 3,6 kWp – 3 szt. 4,0 kWp – 7 szt. 4,4 kWp – 1 szt. 4,8 kWp – 6 szt. 5,2 kWp – 5 szt. 5,6 kWp – 5 szt. 6,0 kWp – 3 szt. 6,4 kWp – 2 szt. 7,2 kWp – 2 szt. 8,0 kWp – 7 szt. 8,4 kWp – 1 szt. 9,6 kWp – 34 szt. 10,0 kWp – 1 szt. 12,0 kWp – 1 szt. Magazyny energii – podział wg pojemności [kWh] 6 kWh – 15 szt. 10 kWh – 42 szt. d. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji wszelkich prac, serwisów i przeglądów, które zapewnią ważność gwarancji poszczególnych urządzeń/elementów instalacji – zgodnie z wytycznymi stawianymi przez danego producenta urządzeń/elementów instalacji w tym zakresie – w całym okresie gwarancyjnym, zgodnie ze złożoną w toku postępowania ofertą. e. Urządzenia i wyroby budowlane stosowane przez Wykonawcę muszą: – fabrycznie nowe – wyprodukowane maksymalnie 24 miesiące przed zamontowaniem (dot. magazynów energii elektrycznej), – posiadać instrukcję obsługi i użytkowania w języku polskim, – posiadać pisemną gwarancję producenta lub Wykonawcy w zakresie jakości, – być wprowadzone do obrotu handlowego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 13 kwietnia 2016 r. o systemach oceny zgodności i nadzoru rynku; – posiadać deklarację zgodności z przepisami określonymi we wspólnotowym prawodawstwie harmonizacyjnym oraz przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 305/2011 z dnia 9 marca 2011 r. ustanawiającego zharmonizowane warunki wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych i uchylające dyrektywę Rady 89/106/EWG - oznaczenie „CE” lub posiadać krajową deklarację właściwości użytkowych wydaną na podstawie przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1213) -oznaczenie „B”, - pozostałe wymogi dotyczące instalacji fotowoltaicznych i magazynów energii zostały określone w PFU.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 09332000 Sonnenenergieanlage, 44112110 Teile von Schutzunterkünften, 45261215 Solarzellendachdeckarbeiten, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie instalacji pomp ciepła dla mieszkańców Gminy Słupca
Beschreibung: 5. W zakresie Części 2 zamówienia: do obowiązków Wykonawcy należy: a. całość zadania, tj. wykonanie zakresu rzeczowego realizowanego na terenie Gminy Słupca obejmującego prace, które realizowane będą w formule zaprojektuj i wybuduj, związane z: - opracowaniem kompleksowej, wielobranżowej dokumentacji projektowej, obejmującej wszelkie prace określone w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu pomp ciepła dla budynków mieszkalnych, - modernizacją systemu grzewczego, polegającą na zmianie wykorzystywanego obecnie źródła ciepła w systemie grzewczym i/lub przygotowania ciepłej wody użytkowej na instalację pomp ciepła z wymiennikiem gruntowym lub typu powietrze-woda, - wykonaniem prac dodatkowych, określonych w programie funkcjonalno-użytkowym w zakresie dostawy i montażu pomp ciepła dla budynków mieszkalnych. b. Koszt dokumentacji projektowej nie może przekraczać więcej niż 4% kosztów budowlanych. c. Ogólne właściwości zamówienia w tej części przedstawiają się następująco: Dokładny zakres rzeczowy instalacji został określony w załączniku do SWZ. Moc pompy ciepła [kW] – zestawienie Gruntowa pompa ciepła dla celów c.o. i c.w.u. • 8 kW – 3 szt. • 12 kW – 4 szt. • 16 kW – 1 szt. • 20 kW – 1 szt. Pompa ciepła powietrze-woda dla celów c.o. i c.w.u. • 8 kW – 14 szt. • 12 kW – 19 szt. • 16 kW – 5 szt. d. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji wszelkich prac, serwisów i przeglądów, które zapewnią ważność gwarancji poszczególnych urządzeń/elementów instalacji – zgodnie z wytycznymi stawianymi przez danego producenta urządzeń/elementów instalacji w tym zakresie – w całym okresie gwarancyjnym, zgodnie ze złożoną w toku postępowania ofertą. e. Urządzenia i wyroby budowlane stosowane przez Wykonawcę muszą: – być fabrycznie nowe – wyprodukowane maksymalnie 24 miesiące przed zamontowaniem; – posiadać instrukcję obsługi i użytkowania w języku polskim, – posiadać pisemną gwarancję producenta lub Wykonawcy w zakresie jakości, – być wprowadzone do obrotu handlowego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 13 kwietnia 2016 r. o systemach oceny zgodności i nadzoru rynku; – posiadać deklarację zgodności z przepisami określonymi we wspólnotowym prawodawstwie harmonizacyjnym oraz przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) Nr 305/2011 z dnia 9 marca 2011 r. ustanawiającego zharmonizowane warunki wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych i uchylające dyrektywę Rady 89/106/EWG - oznaczenie „CE” lub posiadać krajową deklarację właściwości użytkowych wydaną na podstawie przepisów ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. o wyrobach budowlanych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1213) - oznaczenie „B”, - pozostałe wymogi dotyczące źródeł ciepła zostały określone w PFU.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 42511110 Wärmepumpen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45331100 Installation von Zentralheizungen, 45330000 Installateurarbeiten, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 45000000 Bauarbeiten, 45100000 Baureifmachung, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71314100 Dienstleistungen im Elektrobereich, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71326000 Nebendienstleistungen im Bauwesen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik, 31600000 Elektrische Ausrüstung, 45311000 Installation von Elektroanlagen