See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Rekonstrukce TNS Dobšice nad Cidlinou" a "Rekonstrukce TNS Káranice"
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je ou následující činnosti: a)Zhotovení Záměru projektu dle Směrnice Ministerstva dopravy ČR č. V 2/2012 „Směrnice upravující postupy Ministerstva dopravy, investorských organizací a Státního fondu dopravní infrastruktury v průběhu přípravy investičních a neinvestičních akcí dopravní infrastruktury, financovaných bez účasti státního rozpočtu“, v platném znění, včetně příloh (dále jen „Směrnice MD V-2/2012“). b) Zhotovení Doprovodné dokumentace k ZP, která bude zpracována dle požadavků uvedených v těchto ZTP. c) Zhotovení Dokumentace pro územní řízení, která specifikuje předmět Díla v takovém rozsahu, aby ji bylo možno projednat v územním řízení, získat pravomocné územní rozhodnutí a na jejím základě bylo možno zpracovat další stupeň dokumentace, vč. dokumentace v režimu D+B. Další podrobnosti jsou uvedeny v ostatních částech dokumentace.
Interne Kennung: Č.j. 22081/2021-SŽ-SSZ-OVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71311230 Dienstleistungen im Eisenbahnbau, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71313400 Umweltfolgenabschätzung im Bau
Optionen:
Beschreibung der Optionen: • Zadavatel si dle § 105 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje požadavek, že níže uvedené významné činnosti při plnění veřejné zakázky musí být plněny přímo vybraným dodavatelem (resp. některým z dodavatelů, kteří případně podali nabídku v rámci společné účasti), tzn., že části plnění veřejné zakázky věcně odpovídající níže uvedeným oborům či činnostem musí být prováděny vlastními prostředky dodavatele: - Silnoproudá technologie včetně DŘT - Železniční sdělovací zařízení to vše v rozsahu definovaném ve Směrnici č. 11/2006 Dokumentace pro přípravu staveb na železničních dráhách celostátních a regionálních, která je vnitřním předpisem zadavatele,