See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Laboratorní přístroje 2025
Beschreibung: Předmětem plnění Zakázky je dodávka laboratorních přístrojů pro Zadavatele v rozsahu a za podmínek stanovených Zadávací dokumentací. Dodávka zahrnuje: - Aeroskop pro kontrolu čistých prostor – 2 kusy - Biohazard Box třídy II typ A1/A2 s vertikálním laminárním prouděním – 1 kus - Peristaltická pumpa pro testování sterility – 1 kus - Lednice laboratorní – 1 kus - Kapalinový chromatograf s tandemovým hmotnostním spektrometrem (LC-MS/MS) – 1 kus - Kapalinový chromatograf s detektorem diodového pole – 1 kus - Ultrazvuková lázeň – 2 kusy - Vyhřívaný čistič helia – 1 kus
Interne Kennung: P25V00000879
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Popis zadávacího postupu je vymezen zadávací dokumentací včetně příloh. Zakázka je rozdělena na osm částí.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38432000 Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Kapalinový chromatograf s detektorem diodového pole
Beschreibung: Kapalinový chromatograf s detektorem diodového pole - 1 ks - popis je dán zadávací dokumentací, dále především smlouvou a přílohou č. 2 - Technický popis zakázky pro část 6
Interne Kennung: 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38432000 Analysegeräte, 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Obsaženo v zadávací dokumentaci včetně příloh.
Los: LOT-0004
Titel: Lednice laboratorní
Beschreibung: Lednice laboratorní - 1 ks - popis je dán zadávací dokumentací, dále především smlouvou a přílohou č. 2 - Technický popis zakázky pro část 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: Peristaltická pumpa pro testování sterility
Beschreibung: Peristaltická pumpa pro testování sterility - 1 ks - popis je dán zadávací dokumentací, dále především smlouvou a přílohou č. 2 - Technický popis zakázky pro část 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0001
Titel: Aeroskop pro kontrolu čistých prostor
Beschreibung: Aeroskop pro kontrolu čistých prostor - 2 ks - popis je dán zadávací dokumentací, dále především smlouvou a přílohou č. 2 - Technický popis zakázky pro část 1
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Biohazard Box třídy II typ A1/A2 s vertikálním laminárním prouděním
Beschreibung: Biohazard Box třídy II typ A1/A2 s vertikálním laminárním prouděním - 1 ks - popis je dán zadávací dokumentací, dále především smlouvou a přílohou č. 2 - Technický popis zakázky pro část 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0005
Titel: Kapalinový chromatograf s tandemovým hmotnostním spektrometrem (LC-MS/MS)
Beschreibung: Kapalinový chromatograf s tandemovým hmotnostním spektrometrem (LC-MS/MS) - 1 ks - popis je dán zadávací dokumentací, dále především smlouvou a přílohou č. 2 - Technický popis zakázky pro část 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0007
Titel: Ultrazvuková lázeň
Beschreibung: Ultrazvuková lázeň - 2 ks - popis je dán zadávací dokumentací, dále především smlouvou a přílohou č. 2 - Technický popis zakázky pro část 7
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Vyhřívaný čistič helia
Beschreibung: Vyhřívaný čistič helia - 1 ks - popis je dán zadávací dokumentací, dále především smlouvou a přílohou č. 2 - Technický popis zakázky pro část 8
Interne Kennung: 8