2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění provozu a servisu meteostanic, 2025-2029
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky na uzavření rámcové dohody, která bude v rámci zadávacího řízení uzavřena na dobu trvání 48 měsíců (4 let) s jedním účastníkem, bude poskytování služeb dle této zadávací dokumentace a jejích příloh. Na základě rámcové dohody bude zadavatel zadávat vybranému dodavateli jednotlivé dílčí zakázky na poskytnutí služeb dle aktuálních potřeb zadavatele. Vybraný dodavatel (účastník rámcové dohody) bude povinen zajistit komplexní poskytnutí poptávaných služeb, včetně prostředků a vybavení potřebných k jejich poskytnutí. Komplexní zajištění provozu a servisu silničních meteorologických stanic (SMS) technologie Lufft a CrossMet.
Interne Kennung: VZ-0284/00066001/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50324100 Systemwartung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38120000 Meteorologische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001