See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem (sprzęt serwerowy) - część V zamówienia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stacji roboczych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oprogramowania
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa soprogramowania