See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ORGANIZACJA I PRZEPROWADZENIE STUDIÓW PODYPLOMOWYCH DLA NAUCZYCIELI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie studiów podyplomowych dla nauczycieli wychowania przedszkolnego w ramach projektu: Zintegrowany Program Rozwoju talentów i Kompetencji Kluczowych w Przedszkolach BOF o nr FEPD.08.02-IZ.00-0003/24. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego PLUS. 2. Zamówienie podzielone jest na dwie części, tj.: Część I – Usługa organizacji i przeprowadzenia studiów podyplomowych dla nauczycieli wychowania przedszkolnego kierunek Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu; Część II – Usługa organizacji i przeprowadzenia studiów podyplomowych dla nauczycieli wychowania przedszkolnego kierunek Integracja sensoryczna.
Vorherige Bekanntmachung: 660199-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80300000 Dienstleistungen von Hochschulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu
Beschreibung: Usługa organizacji i przeprowadzenia studiów podyplomowych dla nauczycieli wychowania przedszkolnego; kierunek: Edukacja i terapia osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Integracja sensoryczna
Beschreibung: Usługa organizacji i przeprowadzenia studiów podyplomowych dla nauczycieli wychowania przedszkolnego; kierunek: Integracja sensoryczna
Interne Kennung: Część 2