See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: R.O.K. LEVEREN VAN PLASTIC MATERIALEN
Beschreibung: De opdracht betreft het afsluiten van een raamovereenkomst, met 1 deelnemer (per perceel), voor een periode van 4 jaar en omvat het leveren van diverse kunststofproducten. • Perceel 1: Leveren van filterzakken en aanverwanten De opdracht omvat het leveren van plastic filterzakken voor filters voor nucleaire toepassingen. De zakken dienen daarom te beantwoorden aan specifieke technische criteria (verpakking van nucleair afval. • Perceel 2: Leveren van plastic materialen De opdracht omvat het leveren van diverse plastic materialen die worden gebruikt voor diverse toepassingen binnen het bedrijf (nucleair en niet-nucleair) . • Perceel 3: Leveren van kunststof handschoenen geschikt voor nucleair gebruik
Interne Kennung: PPP0TK-649/5471/DOCO/PLASTICMAT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LEVEREN VAN FILTERZAKKEN EN AANVERWANTEN
Beschreibung: LEVEREN VAN FILTERZAKKEN EN AANVERWANTEN
Interne Kennung: PERCEEL 1_1
Haupteinstufung (cpv): 19500000 Gummi- und Plastikstoffe
Los: LOT-0002
Titel: LEVEREN VAN PLASTIC ZAKKEN
Beschreibung: LEVEREN VAN PLASTIC ZAKKEN
Interne Kennung: PERCEEL 2_2
Los: LOT-0003
Titel: LEVEREN VAN HANDSCHOENEN GESCHIKT VOOR NUCLEAIR VERBRUIK
Beschreibung: LEVEREN VAN HANDSCHOENEN GESCHIKT VOOR NUCLEAIR VERBRUIK
Interne Kennung: Perceel 3_3