2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych dla Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej na lata 2026-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa artykułów spożywczych dla Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej na lata 2026-2027
Interne Kennung: 152/MZP/2025/P/KBO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 41110000 Trinkwasser, 15863000 Tee
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych dla Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej na lata 2026-2027 szczegółowo określonych w Załączniku nr 1 do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Prawem opcji jest możliwość zwiększenia o 30% (trzydzieści procent) maksymalnej wartości Umowy, w przypadku, jeśli wyczerpanie maksymalnej wartości Umowy w ramach zamówienia podstawowego nastąpi przed zakończeniem terminu realizacji zamówienia podstawowego. Zasady skorzystania z prawa opcji zostały wskazane w § 6 istotnych postanowień umowy.