See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Pakość
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z terenu gminy Pakość. 2. Wykonawca zobowiązany jest do wskazania najpóźniej w dniu wyznaczonym, jako data zawarcia umowy nazwy instalacji, do których będzie przekazywał odebrane odpady komunalne- zgodnie z załącznikiem nr 3 do zaproszenia. 3. Wykonawca musi dysponować bazą magazynowo- transportową usytuowaną w odległości nie większej niż 60 km od granic Gminy. Baza powinna być usytuowana na terenie, do którego Wykonawca posiada tytuł prawny. Baza magazynowo- transportowa winna spełniać wymagania, o których mowa w Rozporządzeniu Ministra Środowiska w sprawie szczegółowych wymagań odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z dnia 11 stycznia 2013 roku. Wykonawca winien dostosować bazę i tabor w przypadku ewentualnej zmiany przepisów- najpóźniej w dniu wyznaczonym, jako data zawarcia umowy Wykonawca zobowiązany jest wskazać odpowiednie usytuowanie i wyposażenie bazy magazynowo- transportowej- zgodnie z załącznikiem nr 4 do zaproszenia. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung: 713776-2024
Interne Kennung: ZP.271.1.6.2025.MG
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Pakość