See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU-Udbud 2025 - Levering af autoassistance
Beschreibung: Udbuddet vedrører Levering af autoassistance til følgende ordregivende kommuner:Faaborg-Midtfyn KommuneKerteminde KommuneLangeland KommuneNordfyns KommuneSvendborg KommuneKontrakten omfatter på nuværende tidspunkt ca. 1.292 køretøjer.
Interne Kennung: 266863045
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Udbuddet gennemføres som et offentligt udbud, jf. Lov nr. 1564 af 15/12/2015 (Udbudsloven), hvilket betyder, at enhver der ikke er omfattet af udelukkelsesgrundene og som opfylder eventuelle betingelser, kan afgive tilbud.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118000 Automobil-Pannendienste
5. Los
Los: LOT-0000