2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dystrybucja energii do zasilania opraw oświetleniowych, sygnalizacji świetlnej, przepompowni, przejść podziemnych oraz urządzeń dźwigowych na terenie miasta Chorzowa
Beschreibung: 1. Szczegółowe informacje o przedmiocie zamówienia zawiera załącznik nr 1 do niniejszego Zaproszenia do negocjacji. Świadczenie usługi dystrybucji energii będzie miało miejsce do 220 PPE tj. Punktów Poboru Energii. Szczegółowe zestawienie PPE zawarte jest w załączniku nr 3 do niniejszego Zaproszenia. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określa Projekt umowy stanowiący Załącznik nr 1 do niniejszego Zaproszenia do negocjacji
Interne Kennung: ZP.26.1.14.2025.AB
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: świadczenie usług dystrybucji energii do zasilania opraw oświetleniowych, sygnalizacji świetlnej, przepompowni, przejść podziemnych oraz urządzeń dźwigowych na terenie miasta Chorzowa
Beschreibung: 1. Dystrybucja energii to transport energii elektrycznej sieciami dystrybucyjnymi w celu jej dostarczenia odbiorcom, z wyłączeniem sprzedaży energii 2. Operatorem systemu dystrybucyjnego (OSD) będzie Przedsiębiorstwo Energetyczne TAURON Dystrybucja S.A. zajmujące się dystrybucją energii elektrycznej, odpowiedzialne za ruch sieciowy w systemie dystrybucyjnym, bieżące i długookresowe bezpieczeństwo funkcjonowania tego sytemu, eksploatację, konserwację, remonty oraz niezbędną rozbudowę sieci dystrybucyjnej, w tym połączeń z innymi systemami elektroenergetycznymi. 3. Świadczenie usługi dystrybucji energii będzie miało miejsce do 220 PPE tj. Punktów Poboru Energii. Szczegółowe zestawienie PPE zawarte jest w załączniku nr 3 który jest integralną częścią umowy. Punkt Poboru Energii (PPE) to punkt w sieci w którym energia, usługi przesyłowe, moc, itp., są mierzone przez urządzenia umożliwiające rejestrację danych pomiarowych (okresowych lub godzinowych) lub są wyznaczone na potrzeby rozliczeń. 4. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczać energię elektryczną w celu zasilania obiektu/obiektów, o których mowa w pkt 3, a Odbiorca zobowiązuje się do odbioru energii i zapłaty za usługę kompleksową
Haupteinstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji