See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa pielęgnacji różanek na terenie Parku Śląskiego S.A. w sezonie 2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi pielęgnacji różanek na terenie Parku Śląskiego S.A. w sezonie 2025. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Dodatkowe warunki realizacji zamówienia określa wzór umowy stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 48138-2025
Interne Kennung: 1/PN/U/2025/MF
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
5. Los
Los: LOT-0001