See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opblaasbare FMP tenten
Beschreibung: De Aanbestedende dienst schrijft een aanbesteding uit voor de levering en het onderhoud van opblaasbare Flexible Multi Purpose (FMP) tenten. De opdracht voorziet in een initiële levering van 75 tenten (in twee delen van circa 45 en 30 stuks), die zo spoedig mogelijk geleverd moeten worden. Gedurende de looptijd van de overeenkomst zullen aanvullend nog 125 FMP tenten worden afgenomen. De tenten worden geleverd in vijf varianten (small, medium, large, extra large en x-variant) en drie uitvoeringen (standaard, black-out en isolatie). Onderhoud zal op aanvraag plaatsvinden.
Interne Kennung: T112845
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39522530 Zelte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45217000 Bau von Traglufthallen
5. Los
Los: LOT-0000