2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przewóz i opieka dzieci do placówek oświatowych na terenie Gminy Suchy Las oraz przewóz i opieka dzieci z niepełnosprawnością do placówek oświatowych poza teren Gminy Suchy Las.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dowóz dzieci do placówek oświatowych w 2026 roku. Usługa obejmuje dowóz dzieci wraz z opiekunami. Wykonawca zobowiązuje się świadczyć usługi dla określonej trasy w godzinach ustalonych przez Zamawiającego. Dzieci należy dowieźć kursami porannymi do placówek oświatowych oraz przewieźć kursami popołudniowymi z placówek oświatowych w zależności od planu zajęć lekcyjnych, w terminach wynikających z opisu przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP.271.41.2025
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001