2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění kybernetické bezpečnosti Valašských Klobouk
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky na dodávky a s tím související služby je realizace vybraných opatření zajištění posílení informačních systémů žadatele v souladu se zákonem č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti, a tím dosažení komplexního zvýšení úrovně bezpečnosti a přispění k naplnění legislativních požadavků vyplývajících ze zákona o KB a příslušné vyhlášky a aktualizované směrnice NIS 2, jenž vejde v platnost. Realizace projektu přinese zásadní zvýšení úrovně kybernetické bezpečnosti v organizaci zadavatele.
Interne Kennung: 2025042
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 32422000 Netzkomponenten, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 32422000 Netzkomponenten, 48760000 Virenschutzsoftwarepaket, 72268000 Bereitstellung von Software, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48820000 Server, 48821000 Netzwerkserver, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 72261000 Software-Unterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Uvedeno v zadávací dokumentaci.