2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provedení termografických leteckých kontrol vedení přenosové soustavy
Beschreibung: Předmětem plnění je zajištění plánovaných termografických leteckých kontrol elektrických vedení ČEPS, a.s. (dále jen TLKV) na napěťových úrovních 110kV, 220kV a 400kV za pomocí helikoptéry s obsluhou. Konkrétně se jedná o údržbové úkony EL0 dle adresné přílohy č. 001A Řádu preventivní údržby, která tvoří přílohu č. 10 této zadávací dokumentace. TLKV se dále provádějí v souladu s technickou normou ČEPS, a.s. TN/43 - Termografická měření na el. zařízení přenosové soustavy ČEPS, a.s.
Interne Kennung: 2024101214
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60440000 Dienstleistungen unter Einsatz von Luftfahrzeugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz zadávací dokumentace